30’u aşkın ülkeye anahtar teslim sera projeleri yapıyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

  • Çevreye topluma saygı
  • Müşteri odaklılık
  • Bilimsellik
  • Değişim ve gelişim
  • Sözünde durmak


Vizyon & Misyon

Yaratıcılığı, teknolojisi ve kalitesi ile vazgeçilmez marka olmuş, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamış lider modern sera projeleri üreticisi olmak


Gelecekteki Rolümüz

Azalan kaynaklar ve artan dünya nüfusundan hareketle, dönüştürülebilir kaynakları verimli kullanarak, tüm dünyadaki insanların beslenme sorunlarına teknolojik çözümler üretmek.


Üretimdeki Rolümüz

Müşteri segmentlerinin beklentilerine uygun çözüm ve hizmet üretmek, kurumun devamlılığını ve sürdürülebilirliğini sağlamak.

Fiyat Teklifi Al !

Komple Çözüm Sunuyoruz

Yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimizle anahtar teslim komple çözümler sunuyoruz.

plant-nursery-with-blue-sky_1232-3456
business-agreement-shaking-hands-melon-plantation_1150-10603
overhead-view-woman-s-hand-holding-soil-heart-shape_23-2148181162 (1)

Seracılıkta Dünya Lideriyiz

Sera Projeleri

Autar sera projeleri, sıcak, soğuk, kurak , tropik her türlü iklim koşullarında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir.

Autar uzmanları tüm iklim koşullarına, Pazar ihtiyaçlarına ve müşterilerin finansal koşullarına göre en uygun sistemi uygularlar. Autar, kapsamlı sera projelerinde, data toplama, dizayn, kurulum ve satış sonrası hizmetler sağlar. Autar projeleri tüm sera sistemlerini içeren en gelişmiş teknolojiyi müşterilerine sunar.

Sera Yapısı

Autar, farklı iklim koşullarına uygun çok çeşitli sera yapıları sunar.

Tüm Autar sera yapıları kar, rüzgar ve dikey yüklere karşı uluslararası standartları karşılar ve endüstri standartlarına uygundur.

Sera Teknolojisi

Reel dünya tarımsal teknoloji ve sera deneyiminden gelen dünya standartlarındaki entegrasyon yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

40 yıllık agronomik deneyimimizle beraber amacımız, ihtiyaçlarınız ile teknoloji, tarımsal ekonomi ve ürün gereksinimleri gibi faktörler arasında doğru dengeyi kurmanıza yardımcı olmaktır. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce başarılı sera projesi ve entegrasyonu sayesinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile ihtiyacınız olan en doğru sera sistemini hayata geçirebiliriz.

Sektörde 20 yıl

Firmamız 2000 yılında Tarjen Tarım otomasyonları olarak kurulup kısa zamandaki başarılı projeleri sonucu 2005 yılında (Autar) Ahmet UYSAL Tarım Seracılık Ltd.Şti. unvanını almıştır.

Tarımsal Bilgiler

Akıllı Sulama Sistemi

Takip Otomasyonu

Mahsül Koruma

Analiz

Özel Damlatma

Esnek Kurulum

Filtreleme

Akılllı Sulama Çözümleri

Tarla Bitkileri

Tarla bitkileri yetiştiriyorsanız en zor şeylerden birisi, maliyetlerinizi yönetmek ve girdilerinizdeki en iyi dönüşü sağlamaktır.

Mevye Bahçeleri

Meyve bahçeleri tarımı zorlu bir süreç olabilir. Akıllı Sulama Sistemi, her bir bitkinin köklerine en optimum miktarlarda su ve besin sağlayarak bu riskleri azaltır.

Seralar

Seranızda daha yüksek kaliteli ürünler yetiştirmeye çalışıyorsunuz – bunu;  su, gübre, enerji ve iş gücünü daha verimli bir şekilde kullanırken yapabilirsiniz.

Hobi Bahçeleri

Dijital araçlar sayesinde tüm bahçenizi takip ve kontrol edebilirsiniz.